Dziś nowa gra za darmo w Epic Games Store. Już wiemy, co odbierzemy we wrześniu

Gra za darmo w Epic Games Store. Już wiemy, co za tydzień!
Newsy PC

Nowa gra za darmo będzie dziś do odebrania w Epic Games Store od godziny 17:00. Wystarczy prosty trik, aby dowiedzieć się, co EGS planuje za tydzień.

Epic wciąż nie przestaje rozdawać gier za darmo. Ostatnio jednak nie dostaliśmy nic “szałowego”, co nie znaczy, że nie ma w co grać. Cały czas możemy przecież odebrać Homeworld: Deserts of Kharak, czyli tytuł, który wydaje się wręcz stworzony, aby grać w niego przez bardzo długie godziny. Jeszcze tydzień temu dowiedzieliśmy się, co dostaniemy dziś. Jeden prosty trik wystarczy, aby poznać kolejną ofertę za tydzień.

Gra za darmo w Epic Games Store – odbierajcie, póki macie czas!

Jeżeli zapomnieliście o wspomnianej kosmicznej strategii, polecam naprawić ten błąd. Macie czas do godziny 17:00, bo wtedy oferta zmieni się na nową. Wiemy już, że dzisiejszą darmówką będzie Cave Story+! Fani gier niezależnych mogą zacierać ręce, choć z pewnością wiele osób już zna ten tytuł. Sami twórcy chwalą się, że to “najbardziej znana gra indie wszech czasów”. Jeżeli udacie się na tę stronę, będziecie mogli odebrać ten tytuł.

Epic nie jest jednak doskonały, bo wystarczy szybka zmiana daty w komputerze, aby poznać ofertę na następny tydzień, tj. od 7 września. Jest to sposób, który działał przez dłuższy czas, potem przez chwilę nie działał i… najwyraźniej znowu działa.

W każdym razie dzięki temu poznaliśmy kolejną darmówkę, którą okaże się Spelldrifter. Ponownie mówimy więc o tytule niezależnym, ale z bardzo ciekawą koncepcją.

Spelldrifter to połączenie podobnego do puzzli pozycyjnego systemu walk taktycznych rodem z turowych gier RPG i opcji personalizacji oraz regrywalności kolekcjonerskiej gry karcianej. Wynik: hybryda, w której gracze muszą żonglować zasobami, którymi dysponują, wykorzystując zarówno czas, jak i miejsce.

– czytamy w opisie gry

Na razie jednak nie mamy stuprocentowej pewności – Epic zawsze może coś zmienić w ostatniej chwili. O 17:00 z pewnością poznamy kolejną grę i będzie to oficjalne potwierdzenie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie