Nowa gra za darmo wyciekła! Wiemy, co odbierzemy jako następne

Gra za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień? | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Kolejna gra za darmo to “bardzo pozytywnie” oceniona pozycja. Cały czas możemy odebrać bez żadnych opłat ostatni tytuł za darmo, a już wyciekł następny.

Od tygodnia gracze posiadający konto Epic Games Store mogą cieszyć się bardzo ciekawą grą wyścigową dla fanów największego rajdu terenowego na świecie. Tytuł odbierzecie w tym miejscu, a wcześniej już wiedzieliśmy, co będzie następne. Tu jednak pojawia się Epic, która nagle zmienił zdanie.

Kolejna gra za darmo – znamy tytuł darmówki w Epic Games Store

Wcześniej platforma zapowiadała, że bez opłat odbierzemy kolekcję gier Fallout. Chodzi o pierwszą i drugą część, stanowiące dziś absolutną klasykę RPG-ów. Do tego w zestawie miał pojawić się spin-off, Fallout Tactics. Finalnie nic z tego nie wyszło, bo Epic nagle zmienił ofertę. I tak nie ma co narzekać, bo teraz zyskamy za darmo jeden z najlepszych i najbardziej wymagających indyków na rynku.

Także wspomnianego indyka odbierzemy od dzisiaj, od godziny 17:00, do 29 lutego, tej samej pory. Znany i bardzo wiarygodny insider billbil-kun zdradził przedwcześnie, co takiego szykuje Epic jako następne. Wychodzi na to, że za tydzień każdy gracz odbierze Aerial_Knight’s Never Yield. To bardzo ciekawy runner 3D opierający się na klimatycznym pomyśle.

Przetrwaj w futurystycznym Detroit w stylu Tokio w tym runnerze 3D, który opowiada historię Wally’ego, który odkrył dowody, które mogą zmienić jego miasto na zawsze. Eksploruj świat gry z fantastyczną ścieżką dźwiękową zawierającą autentyczne dźwięki artystów z Detroit.

– głosi opis gry na Steam

Gra na Steam cieszy się “bardzo pozytywnymi” opiniami użytkowników, choć jest ich zaledwie 61. Być może obecność w programie gier za darmo EGS przysłuży się jej i więcej graczy odkryje świat Aerial_Knight.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie