Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Wiemy co dostaniemy za tydzień

Gra za darmo w Epic Games Store. Naprawdę wciągająca produkcja
Newsy PC

W praktyce nowa gra za darmo w Epicu dostępna jest do odebrania od wczoraj, ale jakbyście zapomnieli – przypominamy. I mowa nie o byle jakiej pozycji.

Tak jak pisałem już wczoraj – do przypisania do naszego konta na Epic Games Store dostępna jest już jedna nowa gra za darmo, a także pakiet dodatków do pozycji free-to-play. Jeżeli gracie w oparte na uniwersum D&D Idle Champions of the Forgotten Realms z pewnością ucieszycie się na wieść, że pakiet „Wulfgar’s Legends of Renown” jest zadziwiająco bogaty.

  • Odblokowanie następujących czempionów: Regis (miejsce 2), Artemis (miejsce 3), Pwent (miejsce 5), Catti-brie (miejsce 7) i Wulfgar (miejsce 10)
  • Ekskluzywna skórka: Mythic Jarlaxle
  • Ekskluzywny chowaniec: Chopper the Axe Beak
  • Skrzynie dla Regisa: 16 złotych skrzyń dla Regisa (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku)
  • Skrzynie dla Artemisa: 16 złotych skrzyń dla Artemisa (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku)
  • Skrzynie dla Pwenta: 16 złotych skrzyń dla Pwenta (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku)
  • Skrzynie dla Catti-brie: 16 złotych skrzyń dla Catti-brie (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku)
  • Skrzynie dla Wulfgara: 16 złotych skrzyń dla Wulfgara (z 2 gwarantowanymi błyszczącymi kartami ekwipunku)
  • Dwa tygodniowe eliksiry wzmocnienia: 1 eliksir łowcy klejnotów (Gem Hunter) i 1 eliksir łowcy złota (Gold Hunter)

To oczywiście nie wszystko, bo wspomniany tytuł to The Hunter: Call of the Wild. To bodaj jedna z najbardziej kompleksowych gier symulujących polowanie – ze wszystkimi plusami i minusami tego stanu rzeczy. Tak naprawdę spodziewać się możemy mozolnego przedzierania przez gęstwinę i bardzo powolnego tropienia zwierzyny. Ma to jednak swój urok, a do tego można to robić ze znajomymi! Obydwie darmówki znajdziecie w tym miejscu.

Jaka gra za darmo za tydzień w EGS?

Dowiedzieliśmy się również, że za tydzień do konta przypiszemy The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos. Gra o zdumiewająco długim tytule to tak naprawdę RPG oparte na bardzo popularnym francuskim słuchowisku prezentującym gatunek fantasy w krzywym zwierciadle. Tytuł będzie dostępny za tydzień, w czwartek 29 lipca o godzinie 17:00. Do tej pory macie też czas na przypisanie do konta wymienionych powyżej pozycji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie