Tym razem na Epic Games Store odbierzemy wyjątkowo udanego FPS-a. Nie mamy wiele czasu

Gra za darmo w EGS. Niewiele czasu na odebranie świetnego FPS-a
Newsy PC

Kolejny raz dostępna jest nowa gra za darmo w Epic Games Store. Tym razem padło na jednego z moich ulubionych FPS-ów, ale… zdziwiłbym się, gdybyście go jeszcze nie mieli.

MachineGames dokonało czegoś naprawdę wybitnego, jeżeli chodzi o Wolfenstein: The New Order. Tytuł wydany przez Bethesdę jest nie tylko wyjątkowo udaną grą, ale również świetnym pokazem tworzenia alternatywnej wizji świata i odświeżania legendy. Wzorem klasyki wcielamy się w B.J. Blazkowicza, którego celem jest uratowanie świata od alternatywnego wydania III Rzeszy.

Jak zapewne już się domyśliliście, kolejna gra za darmo to właśnie pierwsza część nowej serii Wolfenstein. Z pewnością nikt, kto lubuje się w strzelankach, dobrych fabułach lub alternatywnej historii nie powinien poczuć się zawiedziony. Z drugiej jednak strony – zapewne większość z Was już ma albo zna lub nawet grała w tego Wolfensteina.

Epic rozdawał go już chyba kilka razy, więc nowe rozdawnictwo jest świetną okazją do odebrania wyjątkowego tytułu, o ile przegapiliśmy wcześniejsze promocje. Reszta może czuć się zawiedziona, co mnie wcale nie dziwi. Co ciekawe, już dziś o godzinie 17:00 (tj. 21 grudnia) możemy otrzymać jakąś pozycję z serii LEGO – tak sugeruje obrazek udostępniony przez Epica. Wolfensteina odbierzemy w tym miejscu. Swoją drogą – MachineGames ponoć od dawna pracuje nad trzecią częścią serii, choć od dawna nic nowego w tej sprawie się nie pojawiło.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie