Odbierajcie tę grę za darmo, bo warto. Wymagająca pozycja w Epic Games Store

Gra za darmo na Epic Games Store | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest w ramach rozdawnictwa Epic Games Store. Miał być Fallout, a jest Super Meat Boy Forever. I tak dobrze!

Epic bez przerwy oferuje kolejne większe lub mniejsze pozycje za darmo. Tym razem mowa o solidnej platformówce osadzonej w uniwersum jednego z najpopularniejszych indyków wszech czasów!

Nowa gra za darmo do odebrania już teraz

Super Meat Boy Forever jest kontynuacją Super Meat Boya, czyli opowieści o zakochanym mięsnym sześcianie. Jeżeli pamiętacie, o czym mówię, to zapewne wyrywacie sobie włosy z głowy, bo w swoim czasie była to jedna z najbardziej wymagających platformówek na rynku. W przypadku Forever poziom trudności może nie jest już aż tak piekielny, ale rozgrywka nadal jest szalenie wymagająca, a przy tym dziko satysfakcjonująca.

Niemniej warto odebrać ten tytuł za darmo, skoro jest ku temu okazja. Klasycznie grę zdobędziecie w Epic Games Store. Wymagane jest tylko posiadanie tam konta.

Pierwotnie Epic chciał oferować nam kolekcję kultowych tytułów rozpoczynających serię Fallout, ale firma wycofała się z tego pomysłu. W zasadzie nie wiemy, czemu jest to podyktowane. Zgaduję, że kolidowało to z premierą zestawu w specjalnej edycji, toteż postanowiono odroczyć w czasie lub kompletnie zrezygnować z rozdawnictwa.

Przy okazji potwierdzono, że już za tydzień odbierzemy Aerial_Knights Never Yield. Szerzej o grze pisaliśmy już wcześniej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie