Odbierzcie nową grę za darmo w Epic Games Store. Za tydzień bardzo dziwna produkcja

Gra za darmo w Epic Games Store. Za tydzień bardzo dziwna pozycja
Newsy PC

Dostępna jest już nowa gra za darmo w Epic Games Store. Przy okazji poznaliśmy tytuł kolejnej darmowej pozycji, którą odbierzemy już za tydzień, w kolejny czwartek.

Wcześniejsza oferta Epica była bardzo bogata, bo dostaliśmy aż trzy pozycje za darmo. Niestety tym razem aż tak obficie nie ma, bo do przypisania do konta mamy wyłącznie jedną produkcję. Nie jest to może wielki hit, ale przeurocza gra eksploracyjna powinna zadowolić fanów mniej wymagających i nieco spokojniejszych tytułów.

Gra za darmo w Epic Games Store

Epistory – Typing Chronicles, bo o niej mowa, opowiada historię pisarza borykającego się z problemem weny. Starając się ukończyć ostatnią książkę, prosi on o pomoc swoją muzę. Pomysł, jeśli mam być szczery, brzmi genialnie. Gracz wciela się we wspomnianą muzę, która trafia do nieokreślonego jeszcze świata i musi pomagać tworzyć go od podstaw.

Czasu macie sporo, bo gra za darmo dostępna będzie do czwartku, 26 stycznia 2023 roku, do godziny 17:00. Nie liczmy jednak na zaskoczenie, bo Epic już teraz wyjawił, czego możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu. Przypisać do konta przyjdzie nam Adios. Czymże jest produkcja o tak wdzięcznej nazwie? Oddajmy może głos jej stronie w sklepie Epica.

Jesteś hodowcą świń z Kansas. Jest październik. Mroźne poranki są już dla Ciebie normą, ale masz dość tego, że mafia wykorzystuje Ciebie i Twoje świnie do pozbywania się ciał. Jednak kiedy Twój stary przyjaciel – płatny zabójca – przybywa ze swoim asystentem, aby dostarczyć kolejne ciało, tracisz odwagę, by powiedzieć im, że masz dość.

– czytamy w opisie

Trzeba przyznać, że jest to dość kuriozalny, ale w sumie intrygujący pomysł. Całość zamknięto w konwencji pierwszoosobowej gry fabularnej. Aby się o tym przekonać, pozostaje nam poczekać tydzień.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie