Polski cyberpunk i nie tylko. Ostatni moment na odebranie darmowych gier z Epic Games Store

Gry za darmo w Epic Games Store. Ostatni moment na odebranie
Newsy PC

Dziś o godzinie 17:00 zmieni się oferta w Epic Games Store. Pamiętajcie, aby przypisać aktualne gry za darmo, bo macie coraz mniej czasu.

Epic kontynuuje swoje rozdawnictwo w nowym roku. Ostatnio może nie dał nam trzech hitów, ale z pewnością gracze lubujący się w takich gatunkach znajdą tu sporo dobrego. Warto pamiętać, aby je przypisać do konta.

Gry za darmo w Epic Games Store

Gamedec, First Class Trouble i Divine Knockout – te trzy gry Was ominą, jeżeli nie zdążycie przypisać ich do konta przed godziną 17:00 dziś. Epic wciąz rozdaje gry za darmo, a aktualnie dostępny zestaw jest naprawdę niezły. DK może wydaje się niszą, ale za to mamy polskie cyberpunkowe Gamedec. Tytuł jest wyraźnie inspirowany Disco Elysium i stawia fabułę na pierwsze miejsce. W sam raz dla fanów nieco spokojniejszego podejścia do rozgrywki, która wciąż szalenie angażująca.

First Class Trouble to z kolei ukryta perełka opierająca się na swego rodzaju grze towarzyskiej. Gracze muszą współpracować, aby uciec z kosmicznego statku wycieczkowego, ale wśród nich są szpiedzy złowrogiej sztucznej inteligencji. Sporo godzin zabawy dla fanów multiplayerowych rozgrywek – gwarantowane. Tytuły odbierzecie w tym miejscu.

Co za to będzie dzisiaj? Wiemy, iż Epic odda na nasze dyski eksploracyjną grę niezależną Epistory – Typing Chronicles. Czy to tyle? Tego nie wiem, ale jest spora szansa, że EGS nas czymś zaskoczy. Przekonamy się już po godzinie 17:00.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie