Kolejna gra za darmo na Steam. Odbierzcie ciepło przyjęty tytuł

Gry za darmo na Steam. 4 pozycje od cenionych deweloperów
Newsy PC

Tego lepiej nie przegapić, bo później można tylko żałować. Na Steam dostępna jest kolejna gra za darmo. Tym razem odbierzemy Desktop Dungeons.

Z okazji debiutu pełnoprawnego remake’u, twórcy Desktop Dungeons rozdają za darmo oryginalną wersję gry. To świetna okazja, bo mowa przede wszystkim o platformie Steam. Tam raz na jakiś czas pojawiają się nowe gry za darmo, a niedawno była to udana strategia na podstawie popularnego serialu. Z reguły o darmówkach słyszymy od Epica, a także przy okazji jakiś większych wydarzeń na GOG-u.

Gra za darmo na Steam

Desktop Dungeons warto się zainteresować przede wszystkim wtedy, jeśli jesteście fanami „stylizowanej” grafiki oraz roguelike’ów. Aby przypisać ją do konta, musicie udać się na jej kartę na Steam i po prostu kliknąć „Dodaj do konta”. Macie czas do 25 kwietnia – wtedy gra wróci do swojej pełnej ceny.

Każdy krok w nieznane leczy cię i odkrywa nowe przeszkody, gdy prowadzisz nowych herosów do chwalebnej emerytury lub haniebnej śmierci. Opanuj taktyczne zaklęcia, udobruchaj starożytnych bogów i wzbogać się dzięki taksydermii w tej wielokrotnie nagradzanej, szybkiej grze typu puzzle-roguelike.

– czytamy na karcie gry na Steam

Gra obecnie może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami społeczności, więc nie jest źle. Przy okazji jej debiutu, padło wiele komplementów ze strony serwisów branżowych. Redaktor Rock, Paper, Shotgun określił tę pozycję nawet jako „tak wyważoną jak własna boża huśtawka i tak bezlitosną jak pracownik fast foodu, który musi się zmierzyć z zamówieniem śniadaniowego muffina o 12:01”. Znaczy, że możecie liczyć na dobrą zabawę.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie