Dwie świetne gry do odebrania za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień?

Gry za darmo w Epic Games Store. Mamy dwie świetne pozycje
Newsy PC

W Epic Games Store dostępne są już dwie gry za darmo – Mordhau i Second Extinction. WIemy też, czego możemy spodziewać się za tydzień.

Ostatnio Epic oddał za darmo niemały hit – polskie Dying Light w kompletnej edycji! To naprawdę świetna przygoda, która oferuje mnóstwo godzin rozgrywki, więc liczę na to, że wszyscy zainteresowani zdążyli odebrać tę pozycję. Oferta bowiem zmieniła się na nową. Od wczorajszego wieczora możecie odbierać bez opłat kolejne pozycje.

Gry za darmo – nowe pozycje do odebrania

Tym razem padło na sieciowy hit i nieco mniej popularną pozycję. Tym pierwszym jest Mordhau, czyli multiplayerowa gra “w rycerzy”, osadzona w dość realistycznej wizji średniowiecza. Drużyny graczy ścierają się ze sobą, walczą na miecze, kopie czy strzały i dążą do wygrania meczu. Swego czasu było o tytule całkiem głośno, więc na liczbę graczy z pewnością nie możemy narzekać.

Drugim darmowym tytułem jest Second Extinction, czyli wciąż znajdująca się we wczesnym dostępie strzelanka FPS z dinozaurami. To również tytuł skupiający się na rozgrywce wieloosobowej, a konkretnie – na kooperacji. Wraz ze swoimi towarzyszami możemy walczyć z kolejnymi falami dinozaurów w świecie stylizowanym na science-fiction. Obydwie powyższe pozycje odbierzecie w tym miejscu.

Epic przedstawił również plan na kolejny tydzień. Już w następny czwartek (tj. 21 kwietnia 2023 roku) po godzinie 17:00 odbierzemy bez opłat Beyond Blue i Never Alone, czyli dwie bardzo atrakcyjnie wizualnie i pod względem klimatu przygodówki – jedna osadzona pod wodą, a druga z akcją na Alasce.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie