Nowa gra za darmo. Na Steam już jej nie kupicie, więc lepiej się pospieszyć

Gra za darmo na Steam. Tej pozycji już nie kupicie na platformie
Newsy PC

W sklepie Fanatical możecie odebrać kolejny prezent. Nowa gra za darmo to Peaky Blinders: Mastermind, czyli tytuł, którego osobno na Steam nie kupicie.

Peaky Blinders okazało się świetnym serialem, który ma wielu fanów po dziś dzień. Przygody gangu Tommy’ego Shelby zapisały się złotymi zgłoskami w historii telewizji. Marka ma wielki potencjał, więc starano się go mocno wykorzystać. Powstało przecież parę gier z tego uniwersum i choć nie możemy mówić o tytułach AAA, są to z pewnością warte uwagi pozycje. Zwłaszcza dla fanów serialu.

Teraz jedną z nich możecie odebrać zupełnie za darmo. Nowa gra za darmo to Peaky Blinders: Mastermind, czyli strategiczna gra logiczno-przygodowa, która z pewnością oferuje klimat godny serialu. Może tytuł nie okazał się aż takim hitem, ale istnieje spora szansa, że znajdziecie w nim coś, co przykuje Was do monitora.

Peaky Blinders: Mastermind to gra logiczno-przygodowa oparta na obsypanym nagrodami serialu. Pokieruj losami głównych bohaterów, realizując skomplikowane plany, wymagające doskonałego wyczucia czasu.

– czytamy w opisie gry na Steam

Jeżeli jesteście zainteresowani tym gratisem, możecie odebrać go za darmo w sklepie Fanatical. Musicie posiadać konto, subskrybować newsletter oraz podpiąć konto Steam. Polecam odebrać tytuł jak najszybciej, bo liczba kluczy jest ograniczona. Ważne jest to, aby przypisać grę do konta do 10 maja bieżącego roku – po tym terminie klucze stracą ważność. Jest to gra w egzemplarzu na Steam, co jest o tyle ciekawe, że osobno już jej na tej platformie nie kupimy. Mimo, iż pozycja zadebiutowała stosunkowo niedawno, licencja serialu wygasła, a twórcy do tej pory jej nie odnowili.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie