Bardzo osobliwa gra za darmo. Odbierzcie ją przez ograniczony czas

Gra za darmo na GOG. Macie niewiele czasu na jej odebranie
Newsy PC

Na GOG-u można odebrać kolejny prezent. Nowa gra za darmo to Neurodeck: Psychological Deckbuilder, czyli karcianka o… psychologii człowieka.

Niedawno na GOG.com ruszyła nowa wyprzedaż z okazji wiosny. Kolejna pora roku oznacza promocje i to nie tylko w sklepach z ubraniami, ale także i cyfrowych punktach dystrybucji gier. GOG nie jest wyjątkiem, ale aby bardziej zachęcić nas do szukania najciekawszych ofert, platforma postanowiła rozdawać gry za darmo.

Pierwszą z nich mogliśmy odbierać tydzień temu i była to całkiem udana przygodówka w klimacie horroru Lorelai. Tym razem jednak oferta zmieniła się na coś pozornie równie mrocznego, ale zupełnie innego. Nowa darmówka możliwa do przypisania do konta na GOG-u to Neurodeck: Psychological Deckbuilder.

Cóż kryje się pod tak intrygującą nazwą? Otóż – deckbuilder. Pozornie większość graczy, którzy nie są fanami karcianek, od razu przewraca oczami na wspomnienie choćby o tym gatunku. Tym razem jednak może i warto się pozycją zainteresować, bo opiera się na niezwykle wyjątkowym pomyśle, który może przekonać niejednego gracza. Otóż tym razem zbierać karty będziemy w świecie ludzkich strachów, fobii i zboczeń, czyli w psychice człowieka.

Neurodeck to psychologiczna gra karciana typu deckbuilding, która pozwoli Ci zmierzyć się z Twoimi lękami. Zbuduj swoją talię i zdolności, odpowiadając na testy osobowości, odwiedzając pokoje lub medytując. Zmierz się ze swoimi fobiami i pokonaj je dzięki mocy kart inspirowanych życiem.

– czytamy w opisie gry

Brzmi to wszystko niezwykle intrygująco, ale wychodzi na to, że oprócz świetnego pomysłu nie ma zbyt wiele udanych elementów. Gra spotkała się z dość mieszanym odbiorem, ale skoro dają za darmo… Odbierzecie ją w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie