Gra za darmo. Przerażająca historia z okazji premiery nowej części Amnesia

Amnesia-gra-za-darmo
Newsy PC

Kolejna gra za darmo do zgarnięcia. Tym razem rozdawnictwo odpalono z okazji premiery oczekiwanego horroru Amnesia: The Bunker.

Kto lubi gry grozy, przerażające historie i dreszczyk emocji towarzyszący graniu, powinien sięgnąć po debiutujący dzisiaj horror Amnesia: The Bunker. Warto, tak samo jak warto pobrać jedną z wcześniejszych części za free. Nowa gra za darmo do pobrania na GOG, to Amnesia: A Machine For Pigs.

Gra za darmo – pobieraj Amnesia: A Machine For Pigs

Rozdawana część serii Amnesia miała swoja premierę dekadę temu, w 2013 roku. Choć sporo czasu minęło, jest to jeden z klasyków gatunku, który po prostu należy znać. Oczywiście jeśli lubujesz się w strachu.

Grę można odebrać i zachować na zawsze. Akcja wystartowała dzisiaj i potrwa przez kolejne 3 dni, czyli do 9 czerwca. W Amnesia: A Machine For Pigs najważniejszą rolę odgrywają fabuła, eksploracja oraz nieustanny lęk przed nieznanym. Deweloperzy zachwalali swego czasu rozbudowaną interakcje w grze, opartą o prawa fizyki.

Co do przedstawionej historii, ta przenosi nas do roku 1899, kiedy to bogaty przemysłowiec Oswald Mandus budzi się w swoim łóżku trawiony gorączką i nawiedzany przez sny o mrocznej, piekielnej maszynie.

Dręczony wizjami związanymi z zakończoną katastrofą ekspedycją do Meksyku, załamany niespełnionymi marzeniami o zbudowaniu industrialnej utopi, wyniszczony poczuciem winy i tropikalną chorobą, wkracza do prawdziwego koszmaru. W domu panuje cisza, a jego fundamenty drżą za sprawą jakiejś piekielnej maszyny. Mandus wie tylko to, że jego dzieciom grozi straszliwe niebezpieczeństwo i że musi je ocalić.

Opis gry z GOG
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie