Darmowa gra od Amazon Prime Gaming. Czeka was kolorowa przygoda

Amazon Prime Gaming
Newsy PC

Co powiecie na nową grę za darmo od Amazon Prime Gaming? Do popularnego abonamentu została właśnie dodana nowa produkcja, która może i nie należy do segmentu topowych tytułów, ale nadal jest godna waszej uwagi. Na pewno będzie kolorowo i przyjemnie.

Nowa gra za darmo w Amazon Prime Gaming

Posiadacze abonamentu na platformie Amazon mają dostęp nie tylko do serwisu streamingowego z wideo, ale także do darmowych gier. Każdego miesiąca do usługi trafia kilka produkcji, które możemy za darmo pobrać, lub też przypisać do naszego konta na jakiejś platformie. Tym razem na sam koniec maja do usługi trafiła nowa, mała gra – to The Lullaby of Life.

Podczas rozgrywki naszym celem jest odgrywanie kolejnych nut muzycznych, aby rozwiązywać zagadki i popychać opowiadaną historię dalej. Urokliwa oprawa graficzna w połączeniu ze świetną ścieżką dźwiękową tworzą naprawdę kojące doświadczenie. Miła odmiana od produkcji przepełnionych akcją i całą masą atrakcji…

Zobacz: Ten film na Netflix mnie rozwalił…

To nie wszystkie gry, które możecie teraz odebrać na Amazonie. Wśród innych gier dostępnych w usłudze należy wymienić:

Która produkcja najbardziej przypadła wam do gustu?

Źródło: Amazon Prime Gaming

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie