Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Powstaje growa adaptacja Folwarku Zwierzęcego George’a Orwella [WIDEO]

Niezależny producent Nerial i wydawca The Dairymen zapowiedzieli Orwell’s Animal Farm – przygodówkę bazującą na słynnej satyrze na reżim totalitarny.

Tytuł ma opowiedzieć na nowo historię z Folwarku Zwierzęcego. Wykonując wybrane przez siebie zadania i rezygnując z pozostałych, gracz zadecyduje, co stanie się z bohaterami opowieści – w naszych rękach będą losy zarówno zwierząt, jak i farmerów.

Przygodówka nie otrzymała jeszcze pokazu rozgrywki, ale Nerial podzieliło się z graczami krótkim teaserem. Dowiadujemy się z niego, że autorką scenariusza do Animal Farm jest Emily Short, twórczyni Galatei – interaktywnej gry fabularnej z 2000. Natomiast w rolę narratora w produkcji wcielił się Abubakar Salim (Bayek z Assassin’s Creed Origins). Oprócz tego możemy liczyć na ładną, artystyczną oprawę wizualną.

Orwell’s Animal Farm trafi na pecety i platformy mobilne. Przybliżona data premiery to jesień 2020. Można dodawać tytuł do swojej listy życzeń na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się