Niedługo zagramy w Gothic II Classic na Nintendo Switch. Premiera za moment!

Gothic II Classic na Switcha
Newsy Switch

Co powiecie na drugą część kultowej w Polsce gry, tym razem w wydaniu na Nintendo Switch? Właśnie zapowiedziano premierę gry Gothic II Classic w wersji na japońską konsolę. Debiut już niedługo, więc pora zapisać datę w kalendarzu!

Dopiero co gracze mogli rozpocząć przygodę w pierwszej odsłonie gry Gothic na Nintendo Switch, a tu już nadeszła zapowiedź drugiej odsłony> Gothic II Classic zadebiutuje na Nintendo Switch już 29 listopada 2023 roku. Tak, dobrze przeczytaliście — pod koniec przyszłego miesiąca będziemy mieli okazję do ogrania mobilnego Gothica! Gotowi na tak nietypową wycieczkę?

Co ważne, wersja gry na przenośną konsolę Nintendo będzie wydaniem kompletnym. Oznacza to, że wraz z podstawową wersją gry, gracze otrzymają też dodatek Noc Kruka. Całość wyceniono na 29,99 euro, a przynajmniej tyle gra kosztuje na stronie THQ Nordic. Nie wiadomo, czy pojawi się jej pudełkowa wersja, ani ile oficjalnie przyjdzie nam zapłacić za grę w Polsce. Nie jest to jednak cena wygórowana i dla fanów będzie do przełknięcia. A tych w Polsce mamy od groma, wszak Gothic cieszy się tu specjalnymi względami.

Choć data premiery jest świetną informacją, to jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że druga odsłona na Nintendo Switch ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Tak samo jak w przypadku jedynki, tym razem gracze również będą mogli cieszyć się z rodzimej lokalizacji. Jak widać, klimat gamingu sprzed lat powróci w tej kultowej produkcji.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie