Nowe gry w Nintendo Switch Online. To świetne pozycje z N64

Nintendo Switch Online
Newsy Switch

Abonament Nintendo Switch Online to świetny dodatek do konsoli Switch. Pozwala nam na rozgrywkę online, jak również dostęp do masy ciekawych gier ze starszych konsol tej firmy. Wśród nich możemy znaleźć choćby klasyki z konsoli Nintendo 64. Właśnie do oferty zawitały dwie nowe pozycje, które z pewnością ucieszą fanów mobilnego grania. O jakich tytułach mowa? Sprawdźmy to!

Nintendo Switch Online z nowymi grami

Usługa Nintendo Switch Online to specjalny abonament dla posiadaczy Switcha, dzięki któremu możliwa jest rozgrywka online i nie tylko. Opłacając subskrypcję, otrzymujemy również dostęp do kilku bibliotek gier z różnych platform Nintendo. Znajdziemy tam choćby Game Boye, NESy czy Nintendo 64 – ta ostatnia konsola otrzymała właśnie pakiet dwóch nowych gier. Ogramy je w ramach abonamentu NSO + Expansion Pack.

A o jakich grach mowa? Oto nowe pozycje dla posiadaczy usługi — prosto z N64:

  • Iggy’s Reckin’ Balls – za darmo w ramach abonamentu
  • Extreme G – za darmo w ramach abonamentu

Iggy’s Reckin’ Balls to nic innego, jak przezabawna gra wyścigowa pełna akcji, w której nie zabraknie wszelkiego rodzaju specjalnych przeszkód i aktywowanych umiejętności. Druga pozycja, czyli Extreme G to również ścigałka — ale niezwykle futurystyczna. Tory wypełnione są różnymi rodzajami broni defensywnych i ofensywnych.

Nowe gry w bibliotece tytułów to zawsze miła sprawa. A co powiecie na kolejne wieści na temat drugiej odsłony konsoli Switch? W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat mocy urządzenia. Te ma być słabsze niż Steam Deck, ale nadrabiać m.in. technologią DLSS, która pozwoli na znaczne zmniejszenie wykorzystywanych zasobów przez gry, przy jednoczesnym zapewnieniu niezłej rozdzielczości. Twórcom zdecydowanie prościej będzie zoptymalizować swoje gry pod nowy sprzęt, który najpewniej znowu będzie hybrydowy.

Źródło: Nintendo na Twitterze

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie