Gothic 2: Kroniki Myrtany z szansą na tytuł „najlepszego moda wszech czasów”. Fani głosują

Gothic 2: Kroniki Myrtany z szansą na tytuł
Newsy PC

Gothic 2: Kroniki Myrtany zostało nominowane do „najlepszego moda wszech czasów” według ModDB. Strona obchodzi swoje 20. urodziny.

Tytuł „moda wszech czasów” dla polskiej modyfikacji do Gothica 2? Brzmi, być może, mocno zaskakująco, ale rodzimi twórcy mają spore szanse na to zaszczytne miano. Serwis łączący społeczność twórców i fanów modyfikacji obchodzi swoje 20. urodziny i z tej okazji wystartował z bardzo prestiżowym głosowaniem.

Dwadzieścia lat temu ModDB zostało założone jako sposób na zrewolucjonizowanie dostępu do treści generowanych przez użytkowników. Z roku na rok ModDB trwało, zapewniając platformę dla najbardziej niesamowitych prac od najbardziej utalentowanych twórców. Teraz, w 2022 roku, świętujemy te dwadzieścia lat głosując na najlepsze mody wszech czasów na stronie!

-czytamy na stronie 20-lecia witryny

ModDB zebrało najlepiej oceniane mody z lat 2002 – 2021, w tym „najlepszego moda 2021 roku„, czyli polskie Gothic 2: Kroniki Myrtany. Konkurencja jest jednak ostra. Nie zabrakło tutaj wielkich i popularnych modyfikacji, które niejednokrotnie dowodziły, że fani znają się na rzeczy. Aby było łatwiej głosować, organizatorzy konkursu podzielili nominacje na różne kategorie.

Wśród wyróżnionych modyfikacji znajdziemy szalenie popularną swego czasu modyfikację multiplayer do Just Cause 2 czy multika do Euro Tuck Simulator 2. Pojawiły się też legendarni prekursorzy popularnych gier, które ostatecznie doczekały się komercyjnych wersji. Mowa o DayZ czy Black Mesa. Jest też m.in. Brutal Doom, STALKER: Call of Chernobyl czy Enderal. Sporo świetnych pozycji, ale na ten moment to Polacy mają największe szanse na zwycięstwo.

Jeżeli również chcecie oddać swój głos – musicie udać się na tę stronę. Nie trzeba zakładać konta, aby zagłosować.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie