Polacy zmiażdżyli konkurencję. Znamy najlepsze mody 2021 roku

Polacy zmiażdżyli konkurencję. Znamy najlepsze mody 2021 roku
PC

Portal Mod DB postanowił przeprowadzić głosowanie na najlepszego moda 2021 roku. Raczej bez zaskoczenia jest fakt, że został nim Gothic 2: Kroniki Myrtany.

Polacy tworzyli swoją produkcję bardzo długo, ale ewidentnie się opłaciło.

Gothic 2: Kroniki Myrtany wielkim wygranym

Mod DB to portal zrzeszający entuzjastów i twórców modów. Znajdziemy na nim nie tylko forum, informacje oraz pokazy ciekawych modyfikacji, ale pobierzemy wiele z nich. Jedna z największych stron poświęcona community moderskiemu postanowiła przeprowadzić głosowanie na najlepsze mody 2021 roku.

A tych było całkiem sporo! Moderzy praktycznie przez cały czas tworzą różnego rodzaju ulepszenia czy nowości dla wielu znanych gier. Wielu z nich poświęca też sporo czasu na stworzenie dzieł godnych miana “dodatku” albo w ogóle osobnej gry.

W polskim internecie olbrzymią furorę zaczął robić mod Kroniki Myrtany do Gothic 2 i nie ma w tym nic dziwnego. Twórcy dostarczyli produkt kalibru całej gry, z mnóstwem zawartości, pełnym udźwiękowieniem i kompletnie nowymi lokacjami. Dlatego też użytkownicy Mod DB wybrali właśnie Kroniki Myrtany jako najlepszy mod 2021 roku!

Najlepsze mody 2021 roku według użytkowników Mod DB (w nawiasie tytuł gry, do której powstał):

  1. Kroniki Myrtany (Gothic II: Noc Kruka)
  2. Black Mesa: Blue Shift (Black Mesa)
  3. Command And Conquer: Generals Evolution (C&C: Red Alert 3)
  4. Signal Lost (Half-Life)
  5. Rise of the East (C&C: Yuri’s Revenge)
  6. Dark Interval (Half-Life 2)
  7. VTMB Unofficial Patch (Vampire: The Masquerade – Bloodlines)
  8. X-Ray Multiplayer Extension (STALKER: Zew Prypeci)
  9. The End of Days (C&C: Generals Zero Hour)
  10. Ashes 2063 (Doom II)

Gratulujemy wszystkim wybranym i liczymy, że w najbliższym roku również będziemy mogli liczyć na kolejne, świetne modyfikacje.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie