Gothic 2: Kroniki Myrtany z nową aktualizacją. Długa lista poprawek i ulepszeń

Gothic 2: Kroniki Myrtany z szansą na tytuł
PC

Gothic 2: Kroniki Myrtany to niezaprzeczalnie warta uwagi produkcja powstała od fanów dla fanów. Twórcy nie spoczywają na laurach i łatają usterki.

Za darmo, Gothic, dużo zawartości – te słowa powinni przekonać Was do sprawdzenia Kronik Myrtany.

Gothic 2: Kroniki Myrtany z aktualizacją 1.2

Twórcy świetnego moda udostępnili graczom nową aktualizację, która naprawia dość sporo drobnych problemów. Warto jednak podkreślić, że zdecydowano się na zbalansowanie niektórych mechanik. Chyba największe zmiany dotknęły magię. Od teraz “nauka czwartego kręgu daje teraz małą regenerację many (5% co 2 sekundy), poprawiono niektóre wymagania oraz efekty i wyrównano działanie mikstur many.

Gracze mogą liczyć na większy dochód z czeladnictwa u Davisa, a także nieco “wygodniejsze” walki z niektórymi bossami. Twórcy opisują również poprawę wydarzeń losowych oraz dodanie funkcjonalności “Rich Presence”. Oczywiście, jak to u Gothica bywa, wyzbyto się dość sporej liczby błędów. Dokładną rozpiskę poprawek z nową aktualizacją znajdziecie tutaj.

Serdecznie dziękujemy społeczności za zgłaszanie błędów oraz propozycje zmian! Specjalne podziękowania znowu wędrują do naszych Community Heroes, którzy wspierają nas w organizacji poprawek błędów oraz pomagają graczom z ich problemami.

– piszą twórcy na stronie Steam

Gothic 2: Kroniki Myrtany okazał się prawdziwym hitem 2021 roku. Dość niespodziewanie polska modyfikacja wygrała w kategorii “najlepszy mod 2021 roku” w głosowaniu ModDB. Nie dziwi więc, że od samej premiery gracze tłumnie nawiedzają nową krainę w Gothicu 2. Warto wspomnieć, że moda pobierzemy zupełnie za darmo! Do jego działania potrzebujemy gry Gothic 2 wraz z dodatkiem Noc Kruka.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie