Olbrzymi, darmowy mod do Gothic II już dostępny. Kroniki Myrtany: Archolos imponują zawartością

kroniki myrtany archolos screen (1)
PC

Fani Gothica – radujcie się! Oto bowiem nastał czas, gdy możemy zagrywać się w olbrzymi mod do „dwójki”, czyli Gothic 2: Kroniki Myrtany: Archolos.

Ponad 60 godzin zabawy, zupełnie nowe lokacje i pełny dubbing? Czy naprawdę tak łatwo nas zadowolić?

– Tak – odpowiedział każdy fan Gothic 2: Kroniki Myrtany

Jak zapowiadaliśmy już wcześniej, nastał wreszcie wielce oczekiwany dzień dla każdego fana Gothica. Polacy zabrali się za stworzenie darmowej modyfikacji zatytułowanej Kroniki Myrtany: Archolos. Nie jest jednak zwykły „mod”, a naprawdę przebogate w zawartość, stworzone przez fanów… w zasadzie DLC. No, przynajmniej tak możemy je odbierać.

Twórcy chcieli jeszcze raz zaprosić fanów do fantastycznego świata wykreowanego przez deweloperów z Piranha Bytes. Kroniki Myrtany: Archolos dostępne są już teraz kompletnie za darmo na Steam i GOG. Warto jednak pamiętać, że do uruchomienia moda potrzebujemy zarówno Gothic II, jak i dodatku Noc Kruka.

Na co możemy liczyć w fanowskim dodatku? Oj tam, największe do tej pory miasto obecne w serii, około 60 godzin rozrywki, 170 zadań z różnymi zakończeniami i możliwościami przejścia, losowe zdarzenia, mnóstwo nowych postaci, dodatkowe mechanizmy rozgrywki oraz wyposażenie. Tym razem wybierzemy się na Archolos, a przedstawiona tu historia jest prequelem „jedynki”.

To, rzecz jasna, nie wszystko. Olbrzymie wrażenie robi całkowity, profesjonalny dubbing z całą gamą znanych aktorów – Cezary Żak, Mirosław Zbrojewicz, Artur Barciś, Cezik i jeszcze więcej! W momencie pisania tego newsa, na platformie Steam aż 98 proc. (z całkowitej liczby 1 251) recenzji graczy jest pozytywnych, dzięki czemu produkt dumnie dzierży miano „przytłaczająco pozytywnie” ocenionej gry.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie