Współtwórca Gotham Knights potwierdza, co stało się z Batmanem w grze

Gotham Knights - deweloper potwierdza, co stanie się z Batmanem
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeden ze zwiastunów Gotham Knights sugerował, że Batman nie żyje. Fani spekulowali, że bohater mógł jedynie sfingować swoją śmierć, a jeden z pracujących nad grą deweloperów postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

Creative Director Patrick Redding potwierdził w rozmowie z IGN, że Batman faktycznie nie żyje. Śmierć herosa (tutaj malutki spoiler) zostanie pokazana w pierwszych dziesięciu minutach gry, a Bruce Wayne nie powstanie z martwych aż do zakończenia przygody. Nie liczcie więc na spektakularny plot twist ze zmartwychwstałym człowiekiem-nietoperzem ratującym bohaterów z opresji.

Redding potwierdził również, że w grze nie ujrzymy Jokera, ale za to nie wykluczył, że na drodze Rycerzy Gotham stanie słynna Harley Quinn. Pozycja ma też zaserwować fanom „dokładnie jeden” znak zapytania od Człowieka-Zagadki… cokolwiek to oznacza.

Niedawno ujawniono nową datę premiery Gotham Knights. Produkcja zadebiutuje już 25 października na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S. Wersje na PlayStation 4 i Xbox One zostały anulowane.

WB Games Montreal rozwija również inny projekt. Tajemnicza gra znajduje się na wczesnym etapie produkcji i niewykluczone, że również będzie związana z uniwersum DC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie