Fanka God of War odtworzyła topór Kratosa. Projekt zachwyca szczegółami

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5

Autorka cosplayów DovahDesign wykonała replikę ikonicznej broni głównego bohatera God of War. Efekt można podziwiać poniżej.

DovahDesign jest znana z tworzenia cosplayów i przedmiotów ze świata popkultury. Uwadze gamingowych mediów nie uszedł projekt broni Kratosa z GoW wykonany przez rzemieślniczkę. Lewiatana można obejrzeć na poniższych fotografiach. Topór zachwyca mnogością detali.

Przy okazji warto przypomnieć, że niedawno potwierdzono buszujące po internecie plotki, że God of War trafi na PC. Kratos wraz z synem zawitają na tej platformie już 14 stycznia 2022, natomiast za przyjemność obcowania z nimi graczom pecetowym przyjdzie zapłacić 219 złotych.

God of War zadebiutował w 2018 na PlayStation 4. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsolowców; wielu uznaje go za najlepszą produkcję ekskluzywną na poprzednią generację. Nic więc dziwnego, że GoW sprzedaje się bardzo dobrze – niedawno Sony informowało o 19,5 mln sprzedanych kopii.

Debiut produkcji na PC na pewno podbije ten wynik, bowiem chętnych na granie poprzez Steama nie brakuje: tytuł bije rekordy pod względem liczby zamówień przedsprzedażowych.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie