18 minut rozgrywki z Ghostwire: Tokyo. Walka, skradanie i zwiedzanie

Ghostwire: Tokyo - grafika
PC PS5

W sieci pojawił się nie tylko zwiastun prezentujący potwory z Ghostwire: Tokyo, ale też długi materiał z rozgrywki. Nowa produkcja Tango Gameworks debiutuje już w tym miesiącu.

Na gameplay’u widzimy wszystkie najważniejsze elementy gry: dynamiczne starcia, skradanie i eksplorację opanowanego przez przerażające maszkary miasta. Materiał pozwala rzucić okiem na podstawowe założenia rozgrywki, choć trzeba przyznać, że tytuł ten jest tak nietypowy, że czasem ciężko zrozumieć, co w ogóle dzieje się na ekranie.

Ghostwire zapowiada się bardzo dobrze. Gra zdaje się robić coś innego niż pozostałe podobne w założeniach produkcje. Ciekawy jest na przykład fakt braku standardowych broni poza łukiem. Protagonista Ghostwire wykorzystuje specjalne gesty, które działają na zasadzie żywiołów.

Bardzo ciekawie wypada też atmosfera gry. Z jednej strony mamy rozświetlone neonami miasto i efektowne gesty protagonisty, a z drugiej naprawdę mroczne maszkary i równie ponure historie duchów. Taka nietypowa mieszanka moim zdaniem działa na korzyść gry.

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje 25 marca. Gra będzie dostępna tylko na PlayStation 5 i PC – w tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie