Ekskluzywne dla PS5 i PC Ghostwire: Tokyo szykuje się do premiery

Ghostwire Tokyo - grafika
PC PS5

Nowa gra twórców The Evil Within, Ghostwire Tokyo, ma ukazać się na początku 2022 roku na PS5 i PC. Deweloperzy najwyraźniej przygotowują się do ogłoszenia konkretnej daty debiutu.

Gra otrzymała klasyfikację wiekową, którą opublikowano na stronie brazylijskiego rządu. Bez większego zaskoczenia, tytuł nie jest rekomendowany dzieciom poniżej czternastego roku życia. To w końcu dość brutalna gra.

Warto wspomnieć, że to pierwsza ocena wiekowa tej produkcji. Kwestią czasu jest, zanim w sieci pojawią się kolejne. Oznacza to, że deweloperzy wkrótce ruszą z kampanią marketingową i przygotowują też najpewniej ogłoszenie daty premiery.

Możemy się jednak tylko domyślać, kiedy poznamy konkretny termin debiutu Ghostwire: Tokyo. Gra została niedawno opóźniona, co dało jasny sygnał, że twórcy potrzebują jeszcze troszkę czasu na doszlifowanie tego tytułu.

Jest to gra czasowo ekskluzywna dla PS5 i PC. Oznacza to, że datę premiery możemy poznać na nieokreślonym pokazie PlayStation. Jeśli jednak gra faktycznie ma ukazać się na początku przyszłego roku, myślę, że ujawnienie terminu debiutu jest kwestią maksymalnie paru miesięcy. Kto wie, może wyczekiwane ogłoszenie jest jeszcze bliżej, niż mogłoby się wydawać?

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie