Twórcy Ghostwire: Tokyo mają bardzo dobrą wiadomość dla graczy z Polski

GhostWire Tokyo - czarnowłosy chłopak używa zielonej magii
PC PS5

Polscy gracze mają kolejny powód, by sięgnąć po GhostWire: Tokyo. Jeśli nie przepadacie za graniem w obcym języku, to żadnych tego typu nieprzyjemności nie uświadczycie przy ogrywaniu wymienionego tytułu.

Na łamach karty produktu w serwisie Steam zaktualizowano informacje dotyczące wersji językowych. Wynika z nich, że na premierę gry usłyszymy bohaterów w języku polskim. Język Kraju nad Wisłą także uświadczymy w kwestii napisów. Osobiście mam nadzieję, że będzie się dało je ustawić również przy wyborze np. japońskiego dźwięku, by móc się jeszcze bardziej wczuć w klimat przedstawianego świata.

Premiera GhostWire: Tokyo ukaże się 25 marca 2022 roku. Gra zmierza wyłącznie na PC i PS5. Być może jednak tytuł zadebiutuje później na konsolach Xbox, ponieważ Tango Gameworks (twórcy omawianej pozycji) należą obecnie pod Bethesdę, która została wykupiona przez Microsoft.

Pozostając w temacie napisów, dubbingu i ogólnie lokalizacji gier, niestety, część Włochów nie spodobał się brak ich ojczystego języka w Dying Light 2. Sprawa jest naprawdę głośno komentowana w mediach i często włoscy gracze nie ograniczają się w doborze słów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Cóż, przynajmniej produkcja studia od The Evil Within będzie również w ich języku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie