Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ghost Recon Breakpoint za darmo to kolejna propozycja na weekend

Dzisiaj piątek, rozpoczyna się weekend, a wraz z nim np. darmowe granie w sieciowy tryb do Resident Evil 3. Co jeszcze? Możemy również sprawdzić za free Ghost Recon Breakpoint.

Kto chce sprawdzić swoje siły we wspomnianym Resident Evil Resistance, może pobierać plik z otwartą betą (linki podawaliśmy tutaj) i bawić się aż do 3 kwietnia. Kto woli inne klimaty, niech pobiera natomiast Ghost Recon Breakpoint, które jest już dostępne do sprawdzania na PC, PS4 i Xbox One.

Ghost Recon Breakpoint za darmo do 29 marca

Darmowy weekend ze strzelanką Ubisoftu trwa do 29 marca (w przypadku Epic Games Store), lub do 30 marca (w przypadku Uplay, PlayStation 4 i Xbox One). Możemy w tym czasie testować pełną wersję tytułu wraz z ostatnimi nowościami, które do niego trafiły w ramach aktualizacji 2.0. Był to największy update Ghost Recon Breakpoint od chwili premiery gry, który wprowadził m.in. nową fabularną przygodę powiązaną z Epizodem 2, zawierającą osiem fabularnych misji, gdzie gracze będą walczyli u boku Sama Fishera, bohatera Tom Clancy’s Splinter Cell.

Ponadto aktualizacja 2.0 zawiera dwie nowe klasy, nowy “realistyczny” tryb oraz wiele funkcji zgłoszonych przez społeczność, w tym umieszczanie kamery, BASE jumping, opcje sortowania broni / sprzętu, pojazdy, ulepszenia systemu odradzania, aktualizacje rusznikarza i inne. Szczegóły dzisiejszej aktualizacji Ghost Recon Breakpoint przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się