Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zagraj dzisiaj w Resident Evil Resistance na PS4 i Xbox One. Linki do pobrania

Kto chętny na testowanie sieciowego modułu do Resident Evil 3 Remake, może już przystąpić do walki. Serwery Resident Evil Resistance na konsolach zostaną dzisiaj otwarte.

Otwarta beta Resident Evil Resistance startuje już dzisiaj na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tryb multiplayer będziemy mogli testować przez cały najbliższy tydzień, czyli aż do premiery gry, która nastąpi 3 kwietnia.

Capcom opublikował zwiastun bety, ale dotyczy on nie tylko Resident Evil Resistance, lecz również fabuły. Filmik to kilka ujęć z Jill Valentine i jeśli niestraszne Wam spoilery, możecie go obejrzeć poniżej. Kto natomiast chce pobrać plik z betą, zrobi to tutaj:

Resident Evil Resistance – open beta – gdzie pobrać?

W ramach otwartej wersji beta możesz wypróbować przed premierą nową grę wieloosobową w trybie 1 kontra 4 w uniwersum Resident Evil, w której czterech Ocalałych musi się zmierzyć ze złowrogim Mózgiem operacji. Jako Mózg operacji masz za zadanie udaremnić Ocalałym ucieczkę, stosując wszelkie dostępne środki. Ocalali muszą z kolei podjąć współpracę i odpierać ataki Mózgu operacji oraz wykonywać zadania, aby uciec z danej mapy, zanim skończy się czas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%