Ghost Recon Breakpoint z trybem PvP – szczegóły, zapisy do bety i trailer

Ghost Recon Breakpoint z trybem PvP – szczegóły, zapisy do bety i trailer
Filmiki z gier Gamescom 2019 Newsy PC PS4 Targi Gamescom XOne

Zarejestruj się do testów beta, które rozpoczną się 5 września, aby zagrać w Ghost War i nie tylko.

W trakcie transmisji Inside Xbox na targach Gamescom 2019 firma Ubisoft  ujawniła wszystkie szczegóły dotyczące Ghost War, trybu PvP w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint.

Tryb Ghost War będzie dostępny dla wszystkich użytkowników od dnia premiery gry – 4 października, 2019 roku. Gracze chcący uzyskać dostęp do Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint (w tym także do trybu Ghost War) mogą zapisać się do testów beta, które odbędą się w dniach 5-8 września na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach Windows PC. Osoby, które zamówią dowolną edycję gry do dnia 4 września, zyskają gwarantowany dostęp do bety.

Ghost War to taktyczna, drużynowa rozgrywka prowadzona w intensywnym trybie 4 na 4, w którym strategia i praca zespołowa są równie ważne jak umiejętności. W dniu premiery gracze będą mogli wybrać jedną z czterech dostępnych klas – panterę, szturmowca, sanitariusza polowego lub strzelca wyborowego – z których każda pełni określone role na polu bitwy mającym miejsce na 6 wyjątkowych mapach. Całość zostanie wzbogacona o nowe elementy zaadoptowane z kampanii fabularnej Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, takie jak mechanika osłon, wpływ terenu oraz nowy system obrażeń.

W dniu premiery dostępne będą dwa odmienne tryby gry:

  • Eliminacja – intensywny drużynowy tryb deathmatch, w którym gracze muszą wytropić i wyeliminować przeciwny zespół. Ponadto nowy mechanizm kurczącego się obszaru starcia uruchamiany na późniejszym etapie rozgrywki zmusi użytkowników, aby rzucili się prosto w wir walki!
  • Sabotaż – asymetryczny tryb z bombą, w którym atakujący muszą podłożyć i zdetonować ładunek wybuchowy w jednym wyznaczonych miejsc, a zadaniem obrońców jest jego rozbrojenie.

Tryb PvP, jakim jest Ghost War, zostanie po raz pierwszy w historii ściśle zintegrowany z Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Dzięki nowemu systemowi współdzielonych postępów każdy gracz weźmie udział w rozgrywkach PvE i PvP, korzystając z tej samej postaci, a zdobyte klasy, umiejętności, elementy do personalizacji oraz broń będą dostępne w obu trybach. W przypadku trybu PvP zaimplementowany zostanie też specjalny mechanizm, który zadba o to, aby rozgrywka pozostała uczciwa i oparta na umiejętnościach.

Ghost War wykorzystuje całą wiedzę i doświadczenie zgromadzone przez zespół twórców w trakcie ponad dwuletniego wsparcia zapewnianego trybowi PvP w grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, a co więcej, zaimplementowano w nim także kilka usprawnień opartych na opiniach graczy, takich jak ulepszone mechanizmy detekcji czy usunięcie ograniczeń klasowych w drużynach. Tryb Ghost War w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zaoferuje też dedykowane serwery, krótsze wczytywanie oraz ulepszony matchmaking.

Tryb Ghost War zostanie objęty również rozbudowanym popremierowym wsparciem. Poza regularnymi aktualizacjami zawierającymi usprawnienia i poprawki balansu,zespół zamierza dodawać do gry nowe mapy, klasy i uzbrojenie, a nawet nowe tryby oraz wydarzenia, które z czasem wzbogacą i odświeżą rozgrywkę.

Źródło: Ubisoft

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie