Ghost of Tsushima 2 – możliwe, że deweloper potwierdził kontynuację

Ghost of Tsushima 2 – możliwe, że deweloper potwierdził kontynuację
PS5

Niewykluczone, że jeden z członków Sucker Punch przypadkiem potwierdził istnienie Ghost of Tsushima 2. Mamy kilka wskazówek.

Premiera Ghost of Tsushima na PlayStation 4 była sporym wydarzeniem. Gra zebrała świetne oceny i zaskoczyła wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Sucker Punch udowodniło, że potrafi robić świetne gry i odciąć się przy tym od sukcesu serii inFamous.

O ewentualnej kontynuacji słyszy się już od paru miesięcy. Studio poszukuje pracowników, którzy mieliby pomagać przy czymś, co brzmi jak GoT2, choć równie dobrze może to być spory dodatek lub spin-off. Bądźmy jednak realistami – sequel Ducha Cuszimy to dość oczywista sprawa.

W sieci pojawiła się kolejna wzmianka o Ghost of Tsushima 2. Tym razem sprawcą udostępnienia informacji jest Dave Molloy – dyrektor kreatywny pracujący dla Sucker Punch. Wspomniał on w swoim opisie na LinkedIn, że aktualnie pracuje nad Ghost of Tsushima na PS5.

Źródło: GamingRoute

Raczej nie ma tu mowy o pracy nad aktualizacją na next-geny. Dyrektor kreatywny wideo nie jest potrzebny do aktualizowania istniejącej już produkcji i można śmiało stwierdzić, że chodzi o zupełnie nową grę, a nie patch. Sprawa jest o tyle ciekawa, że wzmianka zniknęła już z profilu Molloya.

Póki co warto jednak wstrzymać się z przesadną ekscytacją. Jeśli kontynuacja Ghost of Tsushima faktycznie powstaje, to na jej prezentację będziemy musieli jeszcze poczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie