Ghost of Tsushima – DLC lub kontynuacja już powstają? Sucker Punch szuka specjalistów

Ghost of Tsushima – DLC lub kontynuacja już powstają? Sucker Punch szuka specjalistów
PS4 PS5

Ghost of Tsushima może doczekać się fabularnego rozszerzenia lub pełnoprawnej kontynuacji. Sucker Punch rekrutuje pracowników.

Najnowsza produkcja Sucker Punch to bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów ósmej generacji konsol. Przygody Jina Sakai zaskarbiły sobie sympatię graczy i zebrały świetne oceny, a niedawno otrzymaliśmy tryb kooperacji.

Spora część graczy Ghost of Tsushima chciałaby jednak kontynuować przygodę fabularną za pośrednictwem dodatku. Okazuje się, że szanse na stworzenie rozszerzenia są bardzo duże. Na stronie Sucker Punch pojawiła się ciekawa oferta pracy.

Studio poszukuje pisarza narracyjnego do współpracy przy tworzeniu gier rozgrywających się w otwartym świecie. Co ciekawe, niektóre oczekiwania wobec pracownika są bardzo interesujące.

Źródło: Sucker Punch

Sucker Punch szuka osób chętnych do pracy nad grami osadzonymi w feudalnej Japonii. Oznacza to, że studio nie zamierza żegnać się z Cuszimą i planuje dalej rozwijać markę.

Tworzy to dwie możliwości. Po pierwsze, SP mogą pracować nad fabularnym rozszerzeniem gry, podobnym do tych z serii inFamous. Po drugie, być może studio planuje pełnoprawną kontynuację gry. Szczególnie ta druga opcja jest prawdopodobna, bowiem nowa marka przyjęła się bardzo dobrze i nic dziwnego, że deweloperzy zamierzają dalej w nią brnąć.

Choć wiadomość ta może rozczarować fanów sztandarowej serii studia, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Marce inFamous przyda się trochę wytchnienia i być może powróci ona w chwale za kilka lat.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie