Ghost of Tsushima – DLC lub kontynuacja już powstają? Sucker Punch szuka specjalistów

0 komentarzy

Ghost of Tsushima może doczekać się fabularnego rozszerzenia lub pełnoprawnej kontynuacji. Sucker Punch rekrutuje pracowników.

Najnowsza produkcja Sucker Punch to bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów ósmej generacji konsol. Przygody Jina Sakai zaskarbiły sobie sympatię graczy i zebrały świetne oceny, a niedawno otrzymaliśmy tryb kooperacji.

Spora część graczy Ghost of Tsushima chciałaby jednak kontynuować przygodę fabularną za pośrednictwem dodatku. Okazuje się, że szanse na stworzenie rozszerzenia są bardzo duże. Na stronie Sucker Punch pojawiła się ciekawa oferta pracy.

Studio poszukuje pisarza narracyjnego do współpracy przy tworzeniu gier rozgrywających się w otwartym świecie. Co ciekawe, niektóre oczekiwania wobec pracownika są bardzo interesujące.

Źródło: Sucker Punch

Sucker Punch szuka osób chętnych do pracy nad grami osadzonymi w feudalnej Japonii. Oznacza to, że studio nie zamierza żegnać się z Cuszimą i planuje dalej rozwijać markę.

Tworzy to dwie możliwości. Po pierwsze, SP mogą pracować nad fabularnym rozszerzeniem gry, podobnym do tych z serii inFamous. Po drugie, być może studio planuje pełnoprawną kontynuację gry. Szczególnie ta druga opcja jest prawdopodobna, bowiem nowa marka przyjęła się bardzo dobrze i nic dziwnego, że deweloperzy zamierzają dalej w nią brnąć.

Choć wiadomość ta może rozczarować fanów sztandarowej serii studia, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Marce inFamous przyda się trochę wytchnienia i być może powróci ona w chwale za kilka lat.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się