Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Generation Zero, kooperacyjna strzelanka FPP, za darmo przez cztery dni

Twórcy Generation Zero udostępnili na Steamie swoją grę za darmo na kilka dni. Później tytuł wróci do swojej ceny, choć przez pewien czas będzie dostępny w promocji.

Studio Systemic Reaction udostępnia swoją strzelankę Generation Zero bezpłatnie na Steamie. W produkcję zagramy za darmo przez cztery dni. Wszystkich chętnych odsyłamy pod ten adres.

Po darmowym okresie FPS zniknie z waszej biblioteki, ale warto nadmienić, że jeśli przypadnie wam do gustu, to do 4 maja możecie go nabyć z 60-procentowym rabatem (czyli za niecałe 40 złotych).

Wydany w 2019 shooter przenosi nas do Szwecji z lat 80., gdzie pewnego dnia wszyscy ludzie gdzieś znikają, a ulice opanowują inteligentne roboty. Naszym zadaniem jest przetrwanie i eksploracja  otwartego świata – musimy dowiedzieć się, gdzie zniknęli wszyscy mieszkańcy, przy okazji walcząc z maszynami. Szukamy też broni i zapasów, które pomogą nam przetrwać.

Generation Zero umożliwia granie w pojedynkę, ale jest to głównie produkcja przeznaczona do kooperacji z maksymalnie trojgiem znajomych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się