Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Gears of War Battle Royale może zaskoczyć na E3 2018

Kolejne przecieki przed wielkim wydarzeniem.

Po raz kolejny źródłem informacji są dziennikarze Polygon. Według wymienionego serwisu, w trakcie E3 2018 mamy zobaczyć aż trzy gry osadzone w świecie Gears of War.

Pierwszą z nich ma być Gears of War Battle Royale, które będzie grą w popularnym trybie. Czy akurat Gears of War się do tego nadaje ze swoją specyfiką rozgrywki? Czas pokaże.

Drugą grą ma być bezpośrednia kontynuacja poprzedniej odsłony, czyli po prostu Gears of War 5 (lub gra o zbliżonej nazwie, niekoniecznie z piątką w tytule). Jako że Gears of War jest jedną z największych marek kojarzonych z konsolą Xbox, nie dziwi nas specjalnie myśl o kontynuacji historii rodziny Feniksów.

Trzecią produkcją w świecie Gears of War będzie coś na wzór Halo Wars, czyli strategia typu RTS. Gears of War daje spory potencjał na taki rodzaj gry, tak samo zresztą jak seria Halo. Pełno jest w niej różnego rodzaju jednostek bojowych czy pojazdów. W połączeniu z przemyślanym systemem rozgrywki, moglibyśmy dostać naprawdę interesujący tytuł.

Czy to jednak nie za dużo jak na jedną zapowiedź? Wątpimy w to, że Microsoft pokaże aż trzy gry z tego samego świata w trakcie jednej imprezy. Zapowiedź piątej części byłaby tutaj najlepszym wyborem, bowiem poprzednia odsłona ukazała się 2 lata temu. Jeśli teraz zobaczymy zapowiedź Gears of War 5, to pewnie premiera nastąpi nie wcześniej jak w 2019 roku.

Jak sądzicie, czy któraś z trzech wymienionych gier faktycznie pojawi się w trakcie E3 2018? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%