Gears of War Battle Royale może zaskoczyć na E3 2018

Gears of War Battle Royale może zaskoczyć na E3 2018
Newsy PC XOne

Kolejne przecieki przed wielkim wydarzeniem.

Po raz kolejny źródłem informacji są dziennikarze Polygon. Według wymienionego serwisu, w trakcie E3 2018 mamy zobaczyć aż trzy gry osadzone w świecie Gears of War.

Pierwszą z nich ma być Gears of War Battle Royale, które będzie grą w popularnym trybie. Czy akurat Gears of War się do tego nadaje ze swoją specyfiką rozgrywki? Czas pokaże.

Drugą grą ma być bezpośrednia kontynuacja poprzedniej odsłony, czyli po prostu Gears of War 5 (lub gra o zbliżonej nazwie, niekoniecznie z piątką w tytule). Jako że Gears of War jest jedną z największych marek kojarzonych z konsolą Xbox, nie dziwi nas specjalnie myśl o kontynuacji historii rodziny Feniksów.

Trzecią produkcją w świecie Gears of War będzie coś na wzór Halo Wars, czyli strategia typu RTS. Gears of War daje spory potencjał na taki rodzaj gry, tak samo zresztą jak seria Halo. Pełno jest w niej różnego rodzaju jednostek bojowych czy pojazdów. W połączeniu z przemyślanym systemem rozgrywki, moglibyśmy dostać naprawdę interesujący tytuł.

Czy to jednak nie za dużo jak na jedną zapowiedź? Wątpimy w to, że Microsoft pokaże aż trzy gry z tego samego świata w trakcie jednej imprezy. Zapowiedź piątej części byłaby tutaj najlepszym wyborem, bowiem poprzednia odsłona ukazała się 2 lata temu. Jeśli teraz zobaczymy zapowiedź Gears of War 5, to pewnie premiera nastąpi nie wcześniej jak w 2019 roku.

Jak sądzicie, czy któraś z trzech wymienionych gier faktycznie pojawi się w trakcie E3 2018? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie