Gears of War 4 już do pobrania na Xbox One. Wersja PC wkrótce

Gears of War 4 już do pobrania na Xbox One. Wersja PC wkrótce
Newsy PC XOne

Nie trzeba czekać do premiery, by mieć grę na dysku twardym.

Jeśli kupiliście cyfrowe wydanie Gears of War 4 na konsolę Xbox One, możecie zacząć ściągać pliki dzięki opcji pre-load. Studio The Coalition potwierdza, że do zassania czeka około 54.6 GB danych.

Póki co, pre-load działa jedynie w przypadku konsolowych Gearsów, lecz deweloperzy informują poprzez serwis Twitter, że w przypadku komputerów również pobierzemy grę przed premierą i taka możliwość pojawi się wkrótce.

Przypominamy, że Gears of War 4 wspiera usługę Xbox Play Anywhere: możesz grać zarówno na Xbox One, jak i komputerach z systemem Windows 10 bez żadnych dodatkowych kosztów.

Premiera nowych Gearsów została zaplanowana na 11 października tego roku.

Gears of War 4 za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

Gears of War 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2016 roku. Oferuje rozgrywkę nawet w rozdzielczości 4K, do której zdecydowanie przyda się karta graficzna z architekturą NVIDIA Pascal. Dzisiaj firma NVIDIA ogłosiłą najnowszą promocję, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GTX 1070 oraz komputera lub notebooka w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Gears of War 4.

Promocja obowiązuje od 20 września do 30 października 2016 roku. Każdy gracz, który zakupi jedną z tych kart lub notebooka, oprócz pełnej wersji do pobrania na komputery PC, otrzyma również możliwość rozgrywki na konsoli Xbox One. To świetna okazja, aby gracze konsolowi rzucili okiem na świat gier na komputerach PC. Wszystkie zapisane stany gry, osiągnięcia oraz odblokowane funkcje są w pełni zsynchronizowane pomiędzy obiema wersjami.

Gears of War 4
Gears of War 4

Gears of War 4 przedstawia historię JD Feniksa, syna legendarnego Marcusa Feniksa. Po tym, jak cudem przeżyli atak na swoją wioskę, JD Fenix i jego przyjaciele Kait i Del muszą przebrnąć przez dzikie przestrzenie planety Sera, by uwolnić najbliższych i odkryć skąd pochodzi nowy, przerażający wróg.

Wideo z rozgrywki Gears of War 4 w rozdzielczości 4K na karcie graficznej GeForce GTX 1080

Źródło: Nvidia

Gears of War 4 na PC – gameplay z kampanii. Sterowanie sprawdza się znakomicie

Gears of War 4 pojawi się 11 października nie tylko na konsoli Xbox One, lecz również na komputerach PC wyposażonych w system Windows 10. Na blaszakach będziemy mogli oczywiście skorzystać ze sterowania padem, lecz kto stawia na większa precyzję, powinien złapać za myszkę i klawiaturę.

Redakcja PC Gamer postanowiła sprawdzić, jak takie typowo komputerowe sterowanie sprawdza się w Gears of War 4. Wypróbowano je na urywku kampanii fabularnej tytułu i jak zaznaczono, myszka + klawiatura to zestaw doskonały, jeśli chodzi o tę grę.

Wygląda zatem na to, że studio The Coalition nie skomplikowało sprawy i obsługa gry będzie w miarę prosta i intuicyjna. No, może że i tak wolicie jednak zagrać na padzie od XOne?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie