Gears 6 może czerpać inspirację z nieoczekiwanego źródła

Gears 6 może czerpać inspirację z nieoczekiwanego źródła
Newsy PC XOne

Choć dopiero co mieliśmy premierę Gears 5, dyrektor artystyczny gry ujawnił zaskakującą inspirację do następnej części, czyli Gears 6.

Gears 5 zebrało bardzo wysokie noty w recenzjach, a i sami gracze przyjęli tytuł niezwykle gorąco. Seria jest w doskonałej kondycji i podczas gdy zagrywamy się w najnowszą część, na horyzoncie nieśmiało pojawia się pytanie – jakie będzie Gears 6? No to macie małą wskazówkę.

Gears 6 – wizualnie jak „Opowieść podręcznej”?

Tak, dobrze przeczytaliście, lecz jeśli zastanawiacie się, co wspólnego może mieć Gears 6 z serialem „Opowieść podręcznej”, niech wytłumaczy to sam Aryan Hanbeck, dyrektor artystyczny Gears 5. W rozmowie z dziennikarzem Wassup Conversations wspomniał on:

Jedna rzecz – faceci prawdopodobnie będą się śmiać, jeśli to zobaczą – ale mówiłem wszystkim artystom, aby bez przerwy oglądali “Opowieść podręcznej”… Kompozycja, kolor, a także zdjęcia i symbolika są na topie. Więc obejrzałem to i mówię: “Wow, musimy znaleźć sposób, aby uzyskać więcej takich rzeczy w Gears 6”.

Nie jest to oczywiście zapowiedź czy też potwierdzenie, że Gears 6 powstaje, choć biorąc pod uwagę sukces piątki możemy być pewni, że coś w tym temacie już się kręci, a jak widzicie, wizualna inspiracja gry może być naprawdę niecodzienna i zaskakująca.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie