Wielkie nowości na polskim streamingu. Wśród nich uwielbiane Sisu

Sisu - gdzie obejrzeć? Wysyp nowości na streaming | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Sisu – gdzie obejrzeć film? Na jednej z czołowych platform streamingowych zawitały aż trzy docenione obrazy, w tym jeden z ulubionych filmów Kojimy.

O krwawym filmie o II wojnie światowej mówiono już długo i wiele. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć Sisu, warto zwrócić się w stronę platformy HBO Max. Dziś na streamingu wylądowały aż trzy nowości, w tym cenione Reality oparte na prawdziwej historii i kolejna część popularnej serii horrorów.

Sisu – gdzie obejrzeć? Aż trzy nowości w streamingu

HBO Max czekają wielkie zmiany, bo w Polsce platforma oficjalnie przestanie funkcjonować. Zmieni się po prostu w Max, oferując więcej treści dla klientów (dlatego też m.in. VOD.pl zostaje zamknięte). Zanim to jednak nastąpi, użytkownicy mogą już teraz zapoznać się z trzema nowościami w ofercie streamingowego giganta. Z całego serca polecam, bo mowa o naprawdę uznanych produkcjach.

Pierwszą, bodaj najważniejszą nowością, jest wspomniane już Sisu, które trafiło dziś na platformę HBO Max. Film opowiada historię starszego mężczyzny u progu końca II wojny światowej, który postanawia wyruszyć w poszukiwaniu złota. Po drodze spotyka jednak nazistowski oddział, w wyniku czego rozpoczyna się krwawe i przepełnione żądzą zemsty starcie. Jako ciekawostkę muszę wspomnieć, że to jeden z ulubionych filmów Hideo Kojimy z 2023 roku. Legendarny projektant gier chciałby stworzyć nawet grę na jego podstawie.

Kolejną nowością jest Reality. Niezwykle ciepło przyjęty dramat oparty na prawdziwej historii z fenomenalną rolą Sydney Sweeney ma aż 94% pozytywnych ocen krytyków na Rotten Tomatoes. Zapoznamy się w nim z kulisami rosyjskiej ingerencji w wybory prezydencie w USA z 2016 roku. Sweeney gra byłą specjalistkę wywiadu, która upubliczniła poufne, rządowe dane.

Z kolei fani horrorów na pewno docenią Naznaczonego: Czerwone Drzwi. Jest to już piąta część horrorów zapoczątkowanych ciepło przyjętym filmem z 2010 roku. Tym razem twórcy powracają do oryginalnych wątków, dzięki czemu zobaczymy tam m.in. Patricka Wilsona. Wszystkie trzy produkcje dostepne są już teraz na HBO Max.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie