Gamescom 2023 będzie gigantyczną imprezą. Zwiastun ujawnia część gier

Gamescom Opening Night Live będzie gigantyczne. Zwiastun ujawnia gry
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

W trakcie Gamescom Opening Night Live zaprezentowanych zostanie kilkanaście tytułów. Zwiastun imprezy ujawnia, czego można się spodziewać.

Już jutro (tj. 22 sierpnia 2023 roku) o godzinie 20:00 rusza oficjalna transmisja z Gamescom Opening Night Live. To specjalnej impreza otwierająca największe w Europie targi gier wideo. Na wydarzeniu nie zabraknie największych wystawców. Pokażą oni nie tylko nowe projekty, ale ujawnią więcej konkretów na temat już zapowiedzianych pozycji.

W sieci zadebiutował zwiastun składający się ze składanki gier, które na pewno pojawią się na evencie. Na materiale widać mnóstwo pozycji, jak choćby Mortal Kombat 1, Immortals of Aveum, Assassin’s Creed Mirage, Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Widmo wolności, Starfield, Black Myth Wukong, Crimson Desert i zdecydowanie jeszcze więcej. Całość obejrzycie na filmie poniżej.

Imprezę poprowadzi host The Game Awards i Summer Game Fest, czyli Geoff Keighley. Zapewne klasycznie będzie nas hype’ował każdą kolejną prezentacją, niezależnie od tego, jaka gra zostanie pokazana. Keighley przyznał już wcześniej, że w tym roku nie ma sensu oczekiwać zbyt wielu nowych zapowiedzi. Całe targi mają skupić się przede wszystkim wokół już zapowiedzianych gier.

Wedle przecieków możemy się także spodziewać pokazu nowej gry Valve i wspomnianego już DLC do Cyberpunka wraz ze STALKER-em 2, najpewneij obydwa na pokazie Microsoftu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie