Gamescom 2023 – Xbox zaprezentuje grywalne dema Stalkera 2 i Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Gamescom 2023 Xbox
Newsy Xbox Series

Już 22 sierpnia na Gamescom 2023 Microsoft rozstawi „największe stoisko w historii” niemieckich targów dla graczy. Na własną rękę przetestujemy aż 25 nadchodzących produkcji.

Jak można przeczytać na blogu Xbox Wire, już pod koniec tego miesiąca w Kolonii pozwoli sprawdzić na żywo kilkadziesiąt wersji demonstracyjnych. Zagramy zarówno w tytuły wydawane przez Xbox Game Studios, jak i twórczość studiów third-party. Najciekawszymi z zapowiedzianych produkcji są:

  • Armored Core VI: Fires of Rubicon (From Software, Bandai Namco)
  • Stalker 2 (GSC GameWorld)
  • Cyberpunk 2077: Phantom Liberty (CD Projekt Red)
  • SteamWorld Build (Thunderful)
  • The Lamplighters League (Harebrained Schemes)
  • Payday 3 (Overkill Software and Starbreeze Studio)

Główną atrakcją na stoisku Microsoftu będą tytuły first-party. Pełnowymiarowych prezentacji doczekają się też Starfield, czy Forza Motorsport. W ramach Xbox: Live From the Showfloor 23-25 sierpnia, firma uruchomi także transmisję na żywo. Pozwoli ona „głębiej zapoznać się z najbardziej oczekiwanymi grami na Gamescom 2023″. Jak dalej wyczytamy w informacji prasowej: “pokazy rozgrywki, rozmowy z twórcami, czy kontakt ze społecznością, dadzą przedsmak zbliżających się atrakcji.”.

Targi rozpoczynają się wraz z Gamescom 2023 Opening Night Live we wtorek 22 sierpnia o godzinie 20:00. W zeszłym roku na otwierającym pokazie po raz pierwszy szersza publiczność mogła zobaczyć takie gry, jak: Atlas Fallen, czy The Lords Of The Fallen.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie