Gamescom 2014 – konferencja Sony dobiegła końca. Co zobaczyliśmy? [Aktualizacja#1]

Przez blisko dwie godziny słuchaliśmy o nowościach, zapowiedziach i znanych już produkcjach.

[Aktualizacja#1]


Na początek dostaliśmy kolejny zwiastun LittleBigPlanet 3 oraz mroczny materiał z Bloodborne, który pokazał system walki.

Pojawiły się również nowe tytuły, choćby Hellblade od twórców Heavenly Sword i DmC: Devil May Cry. Tak jak przypuszczaliśmy, zapowiedziano również Until Dawn, które będzie straszyć na PlayStation 4.

Więcej ognia spodziewaliśmy się natomiast po prezentacji Metal Gear Solid V: Phantom Pain. Zamiast porządnego fragmentu rozgrywki, zobaczyliśmy erotyczne zastosowanie osławionego kartonu.

Zobaczcie również, co dzisiaj pokazała konkurencja, czyli Microsoft.

[Oryginalna wiadomość]

Dzisiejsza konferencja Microsoftu przyniosła sporo gorących wiadomości, m.in. na temat Rise of the Tomb Raider, które pojawi się wyłącznie na Xboksie One.

Czym odpowie konkurencja? Dowiemy się o godzinie 19:00, podczas konferencji Sony.

Spodziewamy się zwariowanego pokazu od Media Molecule, które szykuje nowy tytuł na PlayStation 4 (zobaczcie sami) oraz kilku potwierdzonych już tytułów, np. DriveClub czy LittleBigPlanet 3.

Liczymy również na więcej szczegółów na temat The Order: 1886 oraz dania głównego w postaci pierwszego gameplay’a z Uncharted 4: A Thief’s End. Miejmy nadzieję, że Sony zaskoczy podczas konferencji również czymś zupełnie nowym.

Gamescom 2014 – gry, wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

Live: konferencja Sony na Gamescom 2014:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet