Microsoft zaszalał w czerwcowym GwG. To dopiero oferta!

Posiadacze konsol od Microsoftu mogą być naprawdę zadowoleni.

Oferta Games with Gold na czerwiec 2017 została właśnie ujawniona i co tu dużo gadać – jest nieźle. Dostajemy w sumie trzy duże tytuły, jedną grę niezależną oraz rozszerzenie do gry wieloosobowej zawierające liczne dodatki do tytułu Phantom Dust, który niedawno został odświeżony i można go również pobrać za darmo.

Poniżej pełna oferta GwG na czerwiec 2017, a my przypominamy, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360.

Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, wszystkie tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Wsteczna kompatybilność pozwala również na grę wieloosobową pomiędzy konsolami w tytułach na Xbox 360, jest bezpłatna i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta. Wszystkie zestawy z konsolami Xbox One w Polsce zawierają 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold.

Oferta Games with Gold na czerwiec 2017:

  • Speedrunners – gra dostępna pomiędzy 1-30 czerwca na konsoli Xbox One
  • WATCH_DOGS – gra dostępna pomiędzy 16 czerwca-15 lipca na konsoli Xbox One
  • Assassin’s Creed III – gra dostępna pomiędzy 1-15 czerwca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)
  • Dragon Age: Origins – gra dostępna pomiędzy 16-30 czerwca na konsoli Xbox 360 (dostępna również bezpłatnie we wstecznej kompatybilności na Xbox One)

Dodatkowo, z okazji premiery gry Phantom Dust – bezpłatnego, odświeżonego klasyka z oryginalnej konsoli Xbox One – abonenci Xbox Live Gold będą mogli w czerwcu bezpłatnie pobrać rozszerzenie do gry wieloosobowej zawierające liczne dodatki do gry.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: