Gameplay The Last of Us 2 z E3 2018 to fake?

Gameplay The Last of Us 2 z E3 2018 to fake?
E3 2018 Newsy Polecamy PS4 Targi E3

Jednym z najjaśniejszych punktów konferencji Sony na E3 2018 był niewątpliwie gameplay z oczekiwanego The Last of Us 2. Filmik został nazwany fałszywką i to nie przez byle kogo. Słowa (a właściwie słowo – fake) padły z ust szefa Eidos Montreal, czyli studia pracującego nad Shadow of the Tomb Raider.

Jesteście zachwyceni gameplay’em The Last of Us 2 z E3 2018? Sony pokazało prawdziwą bombę, lecz są osoby, które nie mogą ogarnąć tego co zobaczyły. Bijemy tutaj pod konkretny adres – negatywną opinię o filmiku zaprezentowanym przez Naughty Dog wyraził David Anfossi, szef Eidos Montreal, czyli studia odpowiedzialnego za Shadow of the Tomb Raider.

Gameplay The Last of Us 2 = fake?

David Anfossi twierdzi, że pokazany na targach w Los Angeles gameplay The Last of Us 2 to fake. Takim słowem deweloper podkreślił filmik, kiedy Gregory Szriftgiser wspomniał o animacji i wartkiej akcji TLoU 2.

Gameplay The Last of Us 2 = fake?

Szef Eidos Montreal mógł zrozumieć, że przeholował, ponieważ usunął swój wpis, lecz ten zachował się w sieci i został pokazany na Twitterze przez Jonathana Coopera z Naughty Dog. Wkrótce Anfossi zaczął przepraszać na łamach wspomnianego portalu społecznościowego: Witajcie, fani Naughty Dog. Nie wyżywajcie się na mnie za to. Źle dobrałem słowa jako osoba posługująca się na co dzień językiem francuskim. Zawsze byłem wielkim fanem serii Uncharted i The Last of Us. Przepraszam za tę sytuację…

Ciekawe, czy David Anfossi po prostu zmienił zdanie odnośnie gameplay’u The Last of Us 2 z E3 2018, czy chce uniknąć dalszych konfrontacji i stara się załagodzić sytuację.

Swoją drogą – sądzicie, że TLoU 2 rzeczywiście wygląda tak rewelacyjnie, że można mieć podejrzenia, iż ostatecznie tytuł zaliczy downgrade? Przypominamy filmik, o który się rozchodzi:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie