Polskie połączenie strategii i symulacji przetrwania. Wiadomo, kiedy premiera!

Jest również nowy materiał wideo od dewelopera.

11bit studios informuje poprzez Steam, że Frostpunk zadebiutuje na rynku do 31 marca 2018 roku. – Gra ma ukazać się przed końcem pierwszego kwartału i jesteśmy na dobrej drodze, aby osiągnąć ten cel. W lutym idziemy już na całość, więc możecie spodziewać się wielu nowych informacji na temat gry w najbliższych tygodniach – czytamy we wpisie polskiego studia.

Twórcy gry przedstawili również filmik, w którym opowiadają o Automatonach. Takie maszyny mogą pracować w trudnych warunkach przez cały dzień i wykonywać to, czego ludzie nie są w stanie zrobić. Niby wszystko brzmi fajnie, lecz deweloper stawia tutaj pytania: Jak zareagują na nie Twoi ludzie? Czy automatony są bezpieczne w użyciu w granicach miasta? Sami będziemy musieli się o tym przekonać.

Frostpunk zostanie wydany w Polsce przez firmę Cenega. Tytuł ukaże się w wersji pudełkowej na komputery osobiste i dostępny będzie w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Wraz z końcem XIX wieku nastąpił koniec cywilizacji, jaką znaliśmy. Ci, którzy przetrwali, porzucili nieefektywną elektryczność na rzecz technologii parowej – naturalnej kontry wobec wszechogarniającego mrozu. Na zgliszczach minionej cywilizacji stają fundamenty Ostatniego Miasta – nadziei na lepsze jutro… Na jakiekolwiek jutro. Do czego będziesz zdolny by zapewnić je sobie i swoim pobratymcom? Frostpunk to prekursor gatunku society survival – nietypowego połączenia strategii i symulacji przetrwania. Zostań przywódcą zasilanego parą miasta – ostatniego bastionu ludzkości. Ukształtuj swoje społeczeństwo, dziel, rządź i buduj infrastrukturę zdolną stawić czoła umierającemu światu. Frostpunk stawia pytanie o to, do czego może posunąć się człowiek, gdy jest popchnięty do granic wytrzymałości, pozostawiając odpowiedź Tobie – czytamy o grze na stronie polskiego wydawcy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: