Porównanie grafiki i polski gameplay. Coś dla fanów szybkich samochodów

Porównanie grafiki i polski gameplay. Coś dla fanów szybkich samochodów
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Zapraszamy na wielką konfrontację!

Choć do premiery Forza Motorsport 7 pozostały niecałe dwa tygodnie, już teraz możecie poszaleć na torze dzięki wersji demonstracyjnej wyścigów, które jest dostępne na PC oraz Xbox One.

YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 dorwał się do dema, dzięki czemu możemy zobaczyć przede wszystkim porównanie grafiki Xbox One X vs Xbox One S. Fragmenty rozgrywki zarejestrowane na nadchodzącej konsoli pochodzą z gameplay’u przedstawionego podczas targów E3 2017. Jeśli dysponujecie monitorem/TV 4K, oglądajcie materiał w najwyższej jakości. Jak podkreśla Cycu1, na Xbox One S nie uświadczymy spadków animacji.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Zaraz pod porównaniem grafiki obejrzycie natomiast trochę rozgrywki (polska wersja) z dema Forzy 7 odpalonej na Xbox One S.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie