Za darmo genialna fura do Forza Motorsport. Bierzcie na PC oraz Xbox

Forza Motorsport ma wspaniały prezent dla graczy za darmo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Z okazji Wielkiego Wyścigu, twórcy Forza Motorsport rozdają prezenty graczom. Teraz mogą oni odebrać zupełnie darmową furę w postaci Porsche 963 Combo.

Ostatnia Forza Motorsport okazała się bardzo udaną kontynuacją cyklu. Przede wszystkim mówimy grze, która od debiutu dostępna jest w ramach Xbox Game Pass. Także granie w nią może być bardzo tanie, więc w razie posiadania tego abonamentu, i tak zawsze warto sprawdzić. Szczególnie gdy twórcy rozdają tak świetne prezenty!

Forza Motorsport ma prezent dla graczy

Teraz twórcy zdecydowali się uczcić Wielki Wyścig. Owocuje to darmowym prezentem dla każdego zainteresowanego – darmowym samochodem Porsche 963 Combo. Nie da się ukryć, że mówimy o genialnym pojeździe, który po prostu trzeba odebrać!

Aby uczcić Wielki Wyścig, odbierz zestaw Porsche 963 Combo dla Forza Motorsport bezpłatnie do 19 czerwca 2024 roku. Zmierz się z rywalami w zwycięskim Porsche #5 Porsche Penske Motorsport 963 z 2024 roku i z dumą pochwal się fabrycznymi paskami na torze, nosząc kombinezon wyścigowy Porsche. Po odebraniu samochód zostanie dodany do garażu bez dodatkowych kosztów w kredytach w grze.

– mówią twórcy

Jak odebrać prezent? Porsche dostępne jest w formie prezentu zarówno na Steam, jak i w sklepie Xbox. Musicie jednak posiadać kopię gry, aby skorzystać z rozdawnictwa. Za pomocą poniższych linków udacie się na konkretną stronę, a po zalogowaniu na konto będziecie mogli dodać samochód do swojego wirtualnego garażu.

Oferta obowiązuje do 01:59 czasu polskiego 20 czerwca 2024 roku. Polecam więc się pospieszyć!

Źródło: Steam

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie