Forza Motorsport 6 na nowych screenach. Znamy też liczbę lokacji, aut i zmian

Popularny serwis internetowy wyjawia nieco szczegółów dotyczących szóstej odsłony Forza Motorsport.

Targi E3 2015 zbliżają się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że na tydzień przed imprezą, wyciekają do sieci różne informacje na temat nadchodzących produkcji. Taki stan rzeczy nie ominął gry Forza Motorsport 6. Serwis Gematsu.com podaje kilka interesujących szczegółów.

Po pierwsze zaprezentowane zostały nowe screeny z gry. Trudno z nich wywnioskować coś więcej, niż tylko to, że prezentują się naprawdę ładnie. Choć jednocześnie, rewolucji w gatunku nie widać. Cieszy jednak fakt, że Forza Motorsport 6 ma dostać rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Zresztą we flagowych wyścigach na Xboksa One, innego wyniku nie chcielibyśmy widzieć. Ponadto twórcy mają wdrożyć nowe warunki atmosferyczne w tym kałuże 3D, które mają wyglądać bardziej realistycznie od tych z obecnie sprzedawanych gier wyścigowych. Dodatkowo najnowsza Forza ma zaoferować wyścigi w nocy.


To jeszcze nie wszystko. Dostępnych ma być 450 samochodów. Wszystkie mają mieć świetnie zrealizowane wnętrza. Gracz podczas wyścigu będzie mógł również doszczętnie zniszczyć auto. Na fanów wirtualnego ścigania ma także czekać 26 różnych lokacji. Niestety nie znamy ostatecznej liczby torów.

Do rozgrywki będzie można zasiąść także w dwie osoby na podzielonym ekranie telewizora. W sumie aut może się pojawić maksymalnie 24 w trakcie jednego wyścigu.

Więcej na temat gry dowiemy się zapewne w okolicach 15 czerwca.

 

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

7 Shares
Share7
+1
Tweet