Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 i zombie? Deweloper pokazuje tryb survival w akcji

Po lecie, jesieni oraz zimie Playground Games i Microsoft przedstawiają gameplay z Forza Horizon 4 skupiający się na wiośnie. Przy okazji mamy możliwość podejrzeć, jak będzie wyglądał tryb survival w nadchodzących wyścigach, gdzie ocaleni powalczą ze szwędaczami.

Każdy kolejny gameplay z Forza Horizon 4 potwierdza, że wielka seria jest w dobrej formie i naprawdę jest na co ostrzyć sobie zęby. Ostatnio deweloperzy zaprezentowali zimę w grze i jazdę po zamarzniętym jeziorze, wcześniej była jesień oraz upalne lato. Teraz przechodzimy do wiosny. Roślinność budzi się do życia, więc możemy podziwiać świat we wszystkich odcieniach zieleni.

Forza Horizon 4 – survival z zombie i jazda wiosną

Poniższy gameplay z Forza Horizon 4 to jednak nie tylko wiosenne palenie gumy. Jeśli przelecicie do 35 minuty materiału, będziecie mogli zobaczyć tryb survival. Jak tłumaczą deweloperzy, jedna drużyna składa się z zombiaków (zielone oznaczenia), a druga z ocalonych (purpurowa barwa). Zainfekowana ekipa musi za wszelką cenę dorwać zdrowych graczy,  a ci oczywiście uciekać przed szwędaczami. Jeśli samochód zombie dotknie ocalałego, zarazi go, lecz jest jeszcze szansa na wyleczenie poprzez kontakt z innym purpurowym pojazdem.

Szykuje się dynamiczny tryb, który z pewnością urozmaici sieciową rozgrywkę w Forza Horizon 4!

Przypominamy, że pory roku w Forza Horizon 4 będą się zmieniać co 7 dni u wszystkich graczy w tym samym czasie. Jeśli zmiana przypada na moment, w którym akurat gramy, zobaczymy stosowną animację, podczas której na serwery załadowane zostaną pliki zmieniające krajobraz.

Forza Horizon 4 – data premiery

Miejscem akcji dla Forza Horizon 4 będzie Wielka Brytania, którą odwiedzimy na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. Kiedy? Data premiery wyścigów została ustalona na 2 października 2018 roku.

Lista pojazdów z nowej odsłony Forza Horizon będzie zawierała 450 samochodów od 100 w pełni licencjonowanych producentów. Gra wrzuca nas do otwartego świata, w którym doświadczymy nie tylko zmiennych pór dnia oraz warunków pogodowych. Będą również zmienne pory roku! Wpłynie to na wszystkich graczy jednocześnie, którzy będą się znajdować na serwerach gry.

Deweloperzy zaznaczają, że Forza Horizon 4 zaoferuje rozgrywkę w płynności 60 klatek animacji na sekundę. Posiadacze konsol Xbox One X oraz komputerów PC skorzystają z rozdzielczości 4K oraz trybu HDR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%