Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 to zdecydowanie duma konsoli Xbox One

Twórcy chwalą się wynikami sprzedaży.

Jak podaje Playground Games, Forza Horizon 4 trafiła do dwóch milionów graczy na całym świecie w pierwszym tygodniu od premiery. Ponadto dowiadujemy się, że gracze oglądali gameplay’e z gry na takich serwisach jak Mixer, Twitch, YouTube i Facebook aż przez 4,6 mln godzin.

To jednak nie wszystko. Posiadacze gry przejechali ponad 822,7 mln mil, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Twórcy podkreślają, że są bardzo zadowoleni z popularności gry. Produkcja prezentuje się bardzo dobrze nie tylko na Xbox One i wersji X, ale też na PC. Forza Horizon 4 została dobrze zoptymalizowana i w porównaniu do poprzedniej części, pod tym względem wypada dużo lepiej.

A Wy mieliście okazję zagrać w Forza Horizon 4? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%