Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 to nie bajka o zwierzątkach. Genialna reklama gry!

Microsoft prezentuje oficjalną reklamę Forza Horizon 4, która jest dynamiczna, zabawna i z pomysłem (choć nie świeżym, lecz po mistrzowsku zrealizowanym).

Nowy zwiastun Forza Horizon 4 naśladuje znane z BBC programy dokumentalne, lecz zamiast zwierząt, widzimy w nim drapieżne samochody. Całości dopełnia komentarz Maurice LaMarche, który użyczał swojego głosu w wielu filmach animowanych (np. Zwierzogród, Futurama, Rozczarowani) oraz grach takich jak Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (jako Dr Nitrus Brio) czy serii Batman: Arkham.

Tutaj Maurice LaMarche ubolewa nad kwiatami rozjeżdżanymi przez pędzące auta, dziwi się szybkim zmianom pór roku wpływającym niekorzystnie na zwierzęta i ma ewidentny problem z wypowiedzeniem słowa multiplayer.

Filmik wyszedł naprawdę nieźle i w interesujący sposób przedstawia atrakcje czekające na graczy w nadchodzących wyścigach.

Forza Horizon 4 – data premiery, informacje

Miejscem akcji dla Forza Horizon 4 będzie Wielka Brytania, którą odwiedzimy na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. Kiedy? Data premiery wyścigów została ustalona na 2 października 2018 roku.

Lista pojazdów z nowej odsłony Forza Horizon będzie zawierała 450 samochodów od 100 w pełni licencjonowanych producentów. Gra wrzuca nas do otwartego świata, w którym doświadczymy nie tylko zmiennych pór dnia oraz warunków pogodowych. Będą również zmienne pory roku! Wpłynie to na wszystkich graczy jednocześnie, którzy będą się znajdować na serwerach gry.

Deweloperzy zaznaczają, że Forza Horizon 4 zaoferuje rozgrywkę w płynności 60 klatek animacji na sekundę. Posiadacze konsol Xbox One X oraz komputerów PC skorzystają z rozdzielczości 4K oraz trybu HDR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%