Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 to nowa jakość? Po raz pierwszy serię stworzono specjalnie pod Xbox One X

Tak prezentuje się najnowsza Forza Horizon 4 w akcji. Pod względem graficznym robi ogromne wrażenie.

DigitalFoundry miało okazję w trakcie tegorocznych targów E3 dokładnie przyjrzeć się grze Forza Horizon 4. Tradycyjnie redakcja w szczegółowy sposób sprawdziła produkcję pod względem graficznym. Co wyszło ze wstępnej analizy wczesnej wersji Forza Horizon 4?

Niestety wersja testowa działała tylko z ograniczeniem 30 klatek na sekundę w 4K i bez HDR. Twórcy gry jednak zapowiadają, że na Xbox One X Forza Horizon 4 w finalnej wersji osiągnie 60 klatek na sekundę w 4K i z włączonym HDR. To byłoby naprawdę coś niebywałego dla obecnej generacji konsol. Po raz pierwszy Forza Horizona została stworzona od podstaw dla Xbox One X i jak widać, wykorzysta moc konsoli.

Już teraz Forza Horizon 4 wygląda niesamowicie. Wystarczy że zerkniecie na grę spoglądając na filmik poniżej. Można, a nawet trzeba, odpalić go w 4K!

Co sądzicie o takiej jakości gry? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%