Ubisoft odsłania karty. 4 konkretne zwiastuny

Deweloper prezentuje nadchodzące atrakcje w For Honor.

Wczoraj mieliśmy jedynie krótkie zapowiedzi nowych postaci Shinobi oraz Centuriona, dzisiaj możemy spojrzeć nie tylko na pełne zwiastuny bohaterów, lecz również nacieszyć oko nowymi lokacjami Forge i Temple Garden, które również niedługo pojawią się w grze.

W ramach przypomnienia – Shinobi to skrytobójca, który umiejętnie posługuje się kusarigamą, bronią złożoną z ostrza i łańcucha. Centurion to z kolei rycerz klasy hybrid, władający krótkim mieczem.

Zaprezentowana nowa mapa Forge to ponure zamczysko z kuźnią i katakumbami, Temple Garden dla kontrastu czaruje pięknymi widokami, które i tak przyjdzie nam splamić ciepłą krwią.

Jeśli posiadamy Przepustkę Sezonową do For Honor, wraz ze startem nowego sezonu (16 maja) odblokujemy nowych bohaterów za pomocą wirtualnej waluty, jaką jest Stal. Pozostali gracze otrzymają dostęp do Shinobi oraz Centuriona nieco później – będą mogli ich odblokować począwszy od dania 23 maja. Nowe mapy będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo.

Zanim przejdziecie do zwiastunów prezentujących nadchodzące atrakcje, zerknijcie jeszcze na filmik ze świeżutkimi strojami, które właśnie wpadły do gry.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.