For Honor lub Ghost Recon: Wildlands + Season Pass za darmo z wybranymi produktami MSI

For Honor lub Ghost Recon: Wildlands + Season Pass za darmo z wybranymi produktami MSI
Gry za darmo Newsy PC

Producent rozszerza ofertę promocyjną.

MSI informuje o doładowaniu swojej promocji o kolejny element. Dotychczas kupując jeden z promocyjnych gamingowych laptopów MSI wyposażonych w układy graficzne z serii GeForce GTX1070 lub GTX1080 GPU mogliśmy otrzymać za darmo For Honor lub Ghost Recon: Wildlands.

Teraz każda osoba, która spełni warunki promocji, oprócz jednej ze wspomnianych gier będzie mogła zgarnąć przepustką sezonową do Ghost Recon: Wildlands, która zapewni nam dostęp do przyszłych dodatków bez dodatkowych opłat.

Na wspomniane bonusy mają szansę gracze, którzy kupili/kupią promocyjnego laptopa w dniach od 31 stycznia do 28 marca 2017 roku. MSI zaznacza jednak, że akcja trwa do wyczerpania zapasów nagród. Jeśli chcecie poznać wszystkie szczegóły oraz przeczytać regulamin akcji, zapraszamy na stroną producenta.

Promocja MSI
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie